Vítejte na webových stránkách ČSSD Brno-Starý Lískovec.

Najdete zde aktuální informace o našich aktivitách v Brně-Starém Lískovci a kandidátech ČSSD za Brno-Starý Lískovec.

 


 

Setkání občanů a kandidátů za ČSSD

St 01.10.2014 00:20

Setkání občanů a kandidátů za ČSSD

Klikněte pro zvětšení a zobrazení více obrázků.

30. 9. 2014

PŘEDVOLEBNÍ SETKÁNÍ VE STARÉM LÍSKOVCI
V úterý 30. 9. 2014 od 16:00 do 18:00 hod se ve Starém Lískovci uskutečnila akce pro občany a kandidáty do Zastupitelstva městské části.
Na tomto předvolebním setkání, na kterém měli přítomní občané možnost setkat se s kandidáty ČSSD do Zastupitelstva MČ Brno-Starý Lískovec a Zastupitelstva města Brna, se v průběhu odpoledne představila Mgr. Květuše Doležalová, lídr kandidátky ČSSD do Zastupitelstva MČ Brno-Starý Lískovec, společně s dalšími kandidáty – p. Alešem Dvořákem, p. Borisem Hrabovským, p. Josefem Sedlákem, a p. Ivo Peknikem.
Na setkání zavítali vzácní hosté z vedení města Brna a kandidáti do ZMB - primátor Bc. Roman Onderka, MBA - kandidát na primátora města Brna a náměstek primátora Ing. Oliver Pospíšil. Oba si ve svém pracovně nabitém programu našli pro občany Starého Lískovce čas k diskuzi a vydrželi až do úplného ukončení akce. Zúčastnili se i pí. Jarmila Kouřilová a JUDr. Tomáš Kratochvíl, rovněž kandidáti do Zastupitelstva města Brna.
Zatímco dospělí živě diskutovali, děti se bavily u připravených soutěžních disciplín, po jejichž skončení si vyzvedly zasloužené odměny.
A protože všem účastníkům přálo i počasí, lze konstatovat, že to bylo vydařené odpoledne.